Юний співак із Кам’янця отримав запрошення на міжнародний конкурс у Литві

Юний співак із Кам’янця отримав запрошення на міжнародний конкурс у Литві
  • Кам’янчанин здобув перше місце у конкурсі в Нетішині і отримав запрошення до Литви.

У Нетішині нещодавно завершився III Міжнародний фестиваль-конкурс молодих виконавців естрадної пісні «ВЕРНІСАЖ. ЕнергоФест». Юні таланти з 22 областей України та 5 країн світу взяли участь у фестивалі.

Кам’янець представляли вихованці гуртка естрадного співу «Колорит» Центру дитячої та юнацької творчості, учні  НВК №9, керівник Ольга Крилова. Вадим Березовський здобув I місце у середній віковій групі та запрошення на  міжнародний конкурс «Music Talent League» в Литву, місто Вільнюс. Молодша група вокального ансамблю у складі Марії Чубатюк, Віктора Потанського, Тетяни Рябокляч, Матвія Корогода отримала III місце. Марія Чубатюк стала дипломантом конкурсу у молодшій віковій групі. Повідомляють на сайті міської раді.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up