«Замковий міст» для Кам’янця у січні заробив майже 230 тисяч гривень

«Замковий міст» для Кам’янця у січні заробив майже 230 тисяч гривень
фото із Інтернету

У січні від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника надійшло 229 530 гривень.  Як розподілятимуть в міській раді ці кошти?

Міський бюджет із отриманої за січень суми отримає 124 432 гривень. Із них: податок на прибуток становить 26 792 гривень, а до фонду соціально-економічного розвитку міста надійде 97 640 гривень.

Музей-заповідник отримає на утримання об’єктів 18 308 гривень. На розвиток КП «Побуткомбудсервіс» залишено 6 103 гривень. Фактичні витрати на надання послуг підприємства становлять 80 687 гривень.

За матеріалами прес-служби Кам’янець – Подільської міської ради.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відкриють Молодіжний центр У Кам’янці відкриють Молодіжний центр
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янецький “Барівнок” знайомив Європу з українським танцем Кам’янецький “Барівнок” знайомив Європу з українським танцем
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up