Замовник будівництва у Старому місті сплатить півмільйона гривень на розвиток Кам’янця

  • Кам’янецька прокуратура подала позов на замовника будівництва в історичній частині міста.
  • Кооператив не уклав договору про пайову участь.
Замовник будівництва у Старому місті сплатить півмільйона гривень на розвиток Кам’янця
Фото: https://www.volyn24.com/

Кам’янець-Подільська прокуратура встановила, що впродовж 2014-2015 років одним із житлово-будівельних кооперативів здійснено реконструкцію втраченої історичної забудови, розташованої на площі Польський ринок у Кам’янці-Подільському, з пристосуванням її під житловий будинок з інфраструктурою туризму.

Коли роботи завершилися, суб’єкт господарювання задекларував майже 2 тисячі квадратних метрів загальної площі введеного в експлуатацію об’єкта будівництва.

Однак із заявою щодо укладення договору про пайову участь до органу місцевого самоврядування він не звернувся. Окрім цього, кооператив проігнорував і відповідні звернення міської ради з пропозиціями укласти правочин та сплатити  відповідні кошти.

Порушення визначеного законом зобов’язання зумовлює ненадходження до місцевого бюджету коштів пайової участі на загальну суму 498 тисяч гривень. Тому, як повідомив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Віталій Гриньків, з метою захисту інтересів територіальної громади та стягнення завданих збитків, місцева прокуратура звернулась до суду.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької прокуратури, рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.

Відтак, замовник будівництва сплатить до місцевого бюджету півмільйона гривень на розвиток інфраструктури Кам’янця-Подільського.

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up