Зниклого юнака знайшли у розважальному закладі в Кам’янці

Зниклого юнака знайшли у розважальному закладі в Кам’янці
Фото зі спільноти Дунаєвецького відділу поліції у ФБ
  • 16-річний житель Дунаївців ще 8 січня пішов з дому.
  • Дідусь забив на сполох, коли юнака не було вдома 11 днів.
  • Як виявилось, хлопець весь цей час рожважався у Кам’янці.

Вночі 8 січня дунаївчанин Ілля Галєта пішов з дому. Його дідусь, що є опікуном, забив на сполох, коли юнака не було вдома вже 11 днів. Чоловік також повідомив, що він відразу до поліції не звертався із повідомленням про зникнення онука, бо той вже не вперше йшов з дому на кілька днів.
Поліція міста Дунаївці об’їхала можливі місця перебування хлопця. А знайшли його в одному із розважальних закладів Кам’янця - Подільського.
Правоохоронці провели профілактичну бесіду з опікуном, аби він в подальшому приділяв більше уваги вихованню свого онука.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up