Мороз повертається до Кам’янця. Прогноз погоди на 27 січня

Мороз повертається до Кам’янця. Прогноз погоди на 27 січня
  • Січень поволі добігає свого календарного кінця.
  • Але погода як була непередбачуваною, такою ж і залишилась.
  • Останні декілька днів спостерігали потепління.
  • Але, схоже, 27 січня у Кам’янці знову похолоднішає.

За прогнозом синоптика Наталки Діденко 27 січня в Україні загалом варто очікувати потепління. Особливо відчутним воно буде на західних територіях країни:

“Завтра порухи повітря до потепління вже відчуватимуться. Хоча найближчої ночі ще буде морозно, а на Сході та у Центрі аж до -11-14 градусів, проте завтра вдень у більшості наших областей -2-5 градусів. На Сході вдень очікується ще до -8-10. А ось Захід знову буде найтеплішим, -2+3 градуси, на Закарпатті до +3+7 градусів”.

А тепер про метеорологічну картину на 27 січня у Кам’янці.

 

З ранку до самого вечора у Кам'янці-Подільському небо буде вкрите хмарами. Без опадів.
 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up