На яку погоду слід очікувати кам'янчанам завтра, 16 січня?

На яку погоду слід очікувати кам'янчанам завтра, 16 січня?
  • "Мінуси" за Цельсієм, білий покрив снігу на асфальті, де-не-де ожеледиця - схоже, зима наздоганяє втрачений час.
  • Яку погоду прогнозують кам'янчанам на завтра, 16 січня, - дивіться у публікації.

 Синоптики Наталка Діденко передає, що загалом завтра, 16 січня, в Україні варто очікувати складну та нестійку синтетичну ситуацію:

"17-19 січня очікуються опади у вигляді снігу та мокрого снігу, що охоплять всю країну. Погода буде вкрай складною", - каже синоптик.

У Кам'янці на завтра, 16 січня, синоптики теж прогнозують сніг. Взагалі,  перша половина дня у місті буде ясною. Але вже після обіду з'являться хмари. Ввечері, можливо, пройде дрібний сніг.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Фестивалимо у серпні з Кам’янцем. Що цікавого заплановано на цей місяць? Фестивалимо у серпні з Кам’янцем. Що цікавого заплановано на цей місяць?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up