Прогноз погоди у Кам'янці 28 січня

Прогноз погоди у  Кам'янці 28 січня

Цього дня кам'янчанам  та гостям міста слід бути вкрай обачними. Адже вчора, 27-го січня,  ввечері було дуже вогко, а під влпивом "мінусової" температури, дороги у Кам'янці вкрються ожеледдю.

Сьогодні ж, 28-го січня, у місті температура повітря трішки підніметься. Мінімум, якого сягне стовпчик термометра цього дня, становитиме лише -5 градусів за Цельсієм. Але й він вище "нуля" не підніметься.

У Кам'янці-Подільському сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Але ж з'являтиметься. Опадів не передбачається.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Forever young: як Кам’янець святкував День молоді (ФОТО, ВІДЕО) Forever young: як Кам’янець святкував День молоді (ФОТО, ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up