Україна між циклоном та антициклоном. На Кам’янець насуваються опади

Україна між циклоном та антициклоном. На Кам’янець насуваються опади
  • За лічені дні Україна порине у календарну зиму.
  • Проте опади та пониження температури пришвидшують її фактичну появу.
  • Якої погоди слід чекати кам’янчанам на вівторок, 28 листопада?

Синоптик Наталка Діденко у facebook пише про те, що унаслідок спротиву циклону та антициклону, в Україні слід бути готовим до вітряної погоди з опадами.

“Україна, як це часто буває, у зоні протистояння цих вічних синоптичних антиподів. Антициклон тисне, циклон чинить спротив - і, як наслідок, на Лівобережній Україні посилюється вітер. Напрямок південно-східний, швидкість 5-12 м/с, місцями можливі пориви до 15-18 м/с.”, - пише синоптик.

На 28 листопада слід чекати дощ та мокрий сніг, а щодо температури повтіря, то градусник показуватиме 0+5 градусів.  Щоправда синоптик прогнозує, що лише перша половина тижня буде холодною, а вже  у другій - очікується потепління, хоча вітер та опади не зникнуть.

А тепер про погоду в Кам’янці - Подільському на вівторок 28 листопада детальніше.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up