Зима вже близько, хоч і 1 грудня буде в Кам’янці без снігу

Зима вже близько, хоч і 1 грудня буде в Кам’янці без снігу
  • Вже зовсім скоро кам’янчани згадають, про підступні дороги, вкриті шаром льоду, про мокрий сніг, що за ніч налипає на деревах та електромережах.
  • Проте у перший календарний день зими ці всі явища оминуть Кам’янець.

Завтра, 1 грудня, зима вже прийде в Україну. Але це те, що стосується календарної зими. Зі снігометами й ожеледицею, сирістю та морозом на зиму в Кам’янці слід чекати пізніше.

"Європейська зима - в європейську Україну. 1 грудня буде тепла погода. вдень на Заході та Сході - трохи нижче, 0+4 градуси. Йтимуть переважно дощі. Мокрий сніг ймовірний в тих районах, де температура наближатиметься до нуля. У денні години на Заході, на Луганщині та в Приазов'ї - без істотних опадів”, - прогнозує синоптик Наталка Діденко у facebook.

А що з стосується конкретно Кам’янця - Подільського на 1 грудня?

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up