Кам’янчани хочуть грати в теніс, але не мають базового приміщення. Активісти закликають підтримати петицію

Кам’янчани хочуть грати в теніс, але не мають базового приміщення. Активісти закликають підтримати петицію
Ілюстративне фото з мережі Інетрнет
  • Кам’янчанин Дмитро Бойко написав петицію, в якій звернувся до влади із проханням створити гідні умови для розвитку тенісу в місті.

  • Наразі є вже 34 підписи, а щоб її розглянули, треба ще 216.

  • До кінця прийому голосів залишився 81 день.

Теніс - один із найбільш популярних видів спорту. У Кам’янці з 2013 року навіть функціонує Клуб любителів бадмінтону. А от можливості проведення навчально-тренувальних занять і організації змагань - немає, бо немає базового приміщення. Саме тому кам’янчанин Дмитро Бойко звернувся до влади із петицією. В ній Дмитро пояснив, що місту необіхдно облаштувати стаціонарну розмітку 4-ох майданчиків у приміщенні спортивної зали. Там могли б займатись тенісом будь-який кам’янчанин, популяризуючи таким чином здоровий спосіб життя.

“У місті немає жодного гуртка чи секцій у ДЮСШ, ВНЗ, так само, як і фарбованої розмітки 4-ох майданчиків у приміщеннях спортивної зали для зручності проведення тренувань та змагань Всеукраїнського рівня”, - пише у петиції Дмитро.
 

Скрін петиції

До завершення збору підписів залишився 81 день. Для того, аби звернення розглянули в міськраді, треба ще як мінімум 216 підписів. Підтримати петицію можна тут, перейшовши за посиланням.

Коментарі
keyboard_arrow_up