Кам'янецька студентка стала бронзовою призеркою на Чемпіонаті Світу

Кам'янецька студентка стала бронзовою призеркою на Чемпіонаті Світу
  • У Будапешті триває чемпіонат світу з вільної, жіночої і греко-римської боротьби

Львів'янка, яка є студенткою факультету фізичної культури у Кам'янецькому університеті, представила Україну на Чемпіонаті Світу з вільної, жіночої і греко-римської боротьби, що проходить в Угорському місті Будапешт. Дівчина брала участь у ваговій категорії до 50 кілограм. На спортивному ринзі їй протистояли Джесіка Анна Марія Макдональд з Канади (5:1), Валентина Ісламова-Брик з Казахстану (4:2), монголка Нарангерел Ерденесух (10:3). Проте львів'янка таки  поступилась у півфіналі чемпіонці світу японці Юї Сусакі (0:10). У сутичці за третє місце львівянка взяла гору над Ріту Ріту з Індії (10:5)

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up