Річкою, каньйоном, на велосипеді: як у Кам’янці пройшов перший ТУРатлон (ФОТО)

Річкою, каньйоном, на велосипеді: як у Кам’янці пройшов перший ТУРатлон (ФОТО)
  • Цьогоріч уперше у Кам’янці – Подільському пройшов ТУРатлон.
  • Сьогодні, 22 квітня, хлопці та дівчата випробовували себе на витривалість, силу, спритність. Маршрут - 9 кілометрів. Спортсмени бігли, плавали, їхали на велосипедах.  
  • Журналісти «20 хвилин» пройшли зі спортсменами маршрут ТУРатлону і підготували матеріал.

Дев’ята ранку. Погода не тішить сонцем, а вітер змушує одягтися тепліше. Та попри таку синоптичну ситуацію, на Лебединому озері людно. Тут стартує перший у Кам’янці – Подільському ТУРатлон. Уже зареєстровані учасники змагань розминаються, бо знають, що попереду – серйозні змагання.

Спробувати свої сили до Кам’янця приїхали гості із Хмельницького, Рівного, Чернівців, Закарпаття. Участь у змаганнях взяли і чоловіки, і жінки абсолютно різного віку.

Ось, наприклад,15-річний студент міського ліцею №18, Анатолій.

Юний спортсмен зізнається, що у таких змаганнях пробує сили вперше. Каже, що не боїться ні перепон, ні старших та досвідченіших конкурентів:

«Беру участь тому, що це дуже цікаво. Не хочеться вдома сидіти, за комп’ютерами, хочеться активно відпочивати. Я не змагаюся, щоб зайняти перше місце, а заради цікавості».

Вперше на таких змаганнях і 30- річний кам’янчанин Андрій.

Чоловік пояснює, чому бере участь у ТУРалоні:

 «Нема що робити. Скучно. Суботній ранок – скучно вдома».

Досвідчений кам’янецький спортсмен, 29-річнний Арсеній теж у таких змаганнях пробує себе вперше:

«Потому, что в Каменце такое впервые. Потому, что тот спорт, которым я занимаюсь (КроссФит), готовит человека к преодолению любых трудностей в природе.  А вот такое мероприятие – это прекрасный шанс испытать себя в трудностях нашего каньона. Это в Каменце впервые, и поскольку я являюсь тем, кто представляет спорт в Каменце, я не мог такое пропустить. То есть, это и интересно, и азартно.   Ну не знаю, чего ожидать от сплава совершенно. Я даже не знаю, как там баланс держать, как держать ноги, чтобы не замочить их. Хотя, наверное, придется их замочить. Ну посмотрим. Но все в одинаковых условиях".

Тендітні панянки теж хочуть змагатися. Не бояться конкуренції з боку чоловіків.

Тетяна, 35 років, кам’янчанка (на фото - у центрі):

«Це - вперше. Беремо участь для отримання насолоди від заходу. Немає ще страху, але ми в процесі».

Тож як все відбувалося?

По-черзі, за номерами, учасники стартували з Лебединого озера.

Далі вони бігли сходами униз, у каньйон.

Бігли через місток.

Потім переправлялися через річку.

Далі - підйом на напівзруйновані сходи і спуск із них.

Настуний етап – сплав на сноу-тюбах.

Опісля – біг за велосипедами, на яких потім підйом на гірку.

Після чого, проїхавши через Старе місто, фінішують біля Ратуші. І так кожен учасник. Рушали, орієнтовно, у проміжку в три хвилини.

Один за одним до фінішу приходили спортсмени. Відпочивши, учасники ТУРатлону обмінюються між собою враженнями.

От фінішував ще один учасник.

Переводячи подих, 24-річний Андрій із Кам'янця, ділиться враженнями:

"Дуже сподобалося. Частіше б таке проводити. Може, зі змінами в маршруті. Найважче – біг. Бігати не люблю. Плавати – люблю. І погода – якраз".

Спортсмени діляться емоціями - показують, як у слпаві на сноу-тюбах намочили черевики та штані.Пізніше, визначили переможців. Було дві категорії – жіноча й чоловіча. У кожній – три призових місця. Переможців обрали за часом: хто швидше пройшов дистанцію. До речі, цьогорічний призовий фонд – 20 000 гривень. Перше місце – 5 тисяч гривень, друге місце – 3 тисячі, третє – 2 тисячі гривень. На фото - усі призери.

Команда жінок. Третє місце здобула кам'янчанка Дайнега Сніжана (у помаранчевій футболці). Друге місце – Анна-Марія Біба з Прикарпаття (у синій кофтині). Перше місце – Любов Бойко з Чернівців (посередині серед дівчат).

Команда чоловіків. Усі призери – кам'янчани. Третє місце – Касапчук Сергій (посередині між хлопців праворуч). Друге місце – Павло Бурковський (у кофтині Супермена). Перше місце - Заянчуковський Роман (третій зправа).Усі учасники отримали пам’ятні сертифікати.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Як юні податківці  святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО) Як юні податківці святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО)
Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка На вулиці Короленка горів приватний гараж На вулиці Короленка горів приватний гараж Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Фото дня:  у Кам'янці урочисто підняли Державний Прапор України Фото дня: у Кам'янці урочисто підняли Державний Прапор України
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up