Спортсменка з Кам'янця побила світовий рекорд з жиму лежачи

Спортсменка з Кам'янця побила світовий рекорд з жиму лежачи
  • Кам'янецька спортсменка повертається додому з перемогою

На Чемпіонаті Європи, який проводився у Люксембурзі з жиму лежачи спортсменка показала результат - 180,5 кілограмів, кращий у ваговій категорії 72 кілограми серед жінок. Тетяна Мельник побила попередній рекорд у 180 кілограмів іншої українки Антоніни Марченко, яка встановила його на турнірі в Чехії в травні цього року.

8
0
0
1
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Прокуратура Кам'янця повернула державі ділянку смуги Дністровського водосховища Прокуратура Кам'янця повернула державі ділянку смуги Дністровського водосховища
Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО) Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО) Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивалимо у серпні з Кам’янцем. Що цікавого заплановано на цей місяць? Фестивалимо у серпні з Кам’янцем. Що цікавого заплановано на цей місяць?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up