Студент кам’янецького вишу завоював «бронзу» на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики

• У Румунії, в місті Клуж, проходив Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики.
  • Студент Кам’янець – Подільського національного університету ім. Огієнка виборов на змаганнях бронзову медаль.
Світлина із сайту міськради

На європейській першості зі спортивної гімнастики, яка триває в румунському місті Клуж, скарбничка збірної України поповнилася ще однією медаллю. Про це йдеться на сайті Кам’янець – Подільської міської ради.

Ігор Радівілов, студент кам’янецького вишу, у вправах на кільцях з результатом 15.033 посів третю сходинку на п’єдесталі пошани.

Вітаємо Ігоря і бажаємо надалі підкорювати спортивні вершини!