Студентки вузу Кам'янця стали призерками змагань зі спортивної боротьби

Студентки вузу Кам'янця стали призерками змагань зі спортивної боротьби
  • Студентки із Кам’янця здобули золото та бронзу на змаганнях із спортивної боротьби.

У Стамбулі 27-29 липня (Туреччина) відбувся турнір зі спортивної боротьби Ясар Догу, У змаганнях взяли участь три студентки Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка. Оксана Лівач у ваговій категорії до 50 кг виборола золото, Христина Береза (в/к до 53 кг) та Тетяна Кіт (в/к до 57 кг) стали бронзовими призерками. Про це повідомляє видання «Студентський меридіан».

Вітаємо дівчат з чудовим результатом!

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up