У Кам’янці відбувся забіг до Дня народження Бандери

У Кам’янці відбувся забіг до Дня народження Бандери
фото із спільности "ВО "Свобода" у Кам'янці - Подільському

Кожен починає новий рік по-своєму: хтось відсипається, хтось продовжує святкування. А кам’янецькі «свободівці» 2017-ий розпочали із забігу на міському стадіоні. 

Його прізвища жахаються заангажовані та некомпетентні люди, котрі не знають історії України. Із постаттю лідера пов’язують заплутані та почасти містичні оповідки. Вчора, 1-го січня, 108 років минуло від дня народження Степана Бандери. Частина українського народу долучилася до святкування народження політичного діяча. Кам’янчани вирішили відзначити день народження Бандери спортивними змаганнями.

фото із спільности "ВО "Свобода" у Кам'янці - Подільському

«Забіг за здоровий спосіб життя» - саме таку назву мала акція, котру представники ВО «Свобода» організували вчора,1-го грудня, на міському стадіоні ім. Тонкочеєва. Прихильники здорового способу життя змагалися між собою на першість з бігу на дистанціях 400 та 1200 метрів. Про це у facebook повідомляє спільнота «ВО «Свобода» у Кам’янці – Подільському».

У ході забігу визначили переможців:

 400 метрів
 1 місце - Корчинський Володимир,
2 місце - Анатолій Дубінський ,
3 місце - Білінський Юрій.

1200 метрів
 1 місце - Дмитро Костюкович,
2 місце - Михайло Посітко,
3 місце - Олександр Гордійчук.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Надзвичайники зі Смотрича витягли мертву жінку Надзвичайники зі Смотрича витягли мертву жінку
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин ТОП-5 подій тижня у Кам’янці, які варті уваги ТОП-5 подій тижня у Кам’янці, які варті уваги
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up