Ветеран АТО відкрив перший CrossFit зал у Кам’янці-Подільському

Ветеран АТО відкрив перший CrossFit зал у Кам’янці-Подільському
фото: http://ukrainianvancouver.com/ato-veteran-opens-first-crossfit-gym-in-kamyanets-podilsky/

Ветеран АТО Родіон Плугатаренко відслужив більше року у зоні бойових дій. Потім повернувся до улюбленої справи – популяризації спорту та оздоровчої фізкультури.

Родіон професійний військовий, на фронті служив розвідником, де фізична витривалість та здатність швидко мобілізувати ресурси організму може врятувати солдату життя. Після демобілізації захопився напрямком CrossFit, який він називає радше фізкультурою, чи практичним спортом, адже здобуті на тренуваннях навички можна застосовувати у щоденному житті – у роботі, побуті, для оздоровлення організму, - інформує «Український Ванкувер».

З ентузіазмом Родіон взявся за інноваційну ідею – разом із дружиною залучили спонсорів, орендували приміщення, власноруч обладнали його та відкрили перший у Кам’янці-Подільському CrossFit спортзал. Родіон самостійно опанував базову англійську термінологію, переклав методичні матеріали видані у США, заохочує вчитись і своїх клієнтів – програми тренувань для них пише англійською.

В той час як багато його співгромадян нарікають на державу що не може створити їм потрібних умов для роботи, дає недостатньо пільг та соціальних виплат, Родіон принципово не чекає допомоги – навпаки, хоче сплачувати податки і допомагати розвивати малий і середній бізнес, створювати нові робочі місця.

Відвідавши Cross Fit зал та ознайомче тренування мушу сказати це справді класно та здорово. Бажаємо успіху Родіону та сподіваємось його приклад надихне наших співгромадян.

Більше дізнатись про CrossFit та відвідати тренування можна зв’язавшись із Родіоном по телефону  (098) 3782962, або завітавши на сторінки в мережі https://www.facebook.com/crossfitkp/, https://www.instagram.com/crossfitkp/. Адреса спортзалу – м. Кам’янець-Подільськ, вул. Чехова, 2.

 

Коментарі
keyboard_arrow_up