Йога і скакалка: у Кам’янці готуються встановити два рекорди

Йога і скакалка: у Кам’янці готуються встановити два рекорди
  • Кам’янець – Подільський все намагається дивувати Україну, встановлюючи нові рекорди: найбільша турка з кавою, найдовша виставка з малюнків, наймасштабніший вертеп.
  • Цьогоріч дві події претендують на рекорд України – стрибки через скакалку та заняття з йоги. 

Офіційне відкриття туристичного сезону 2017 року припадає на 21-23 квітня. Упродовж цих трьох днів Кам’янець дивуватиме гостей та мешканців міста. Студенти Кам’янця-Подільського долучаються до підготовки зі встановлення двох рекордів – із заняття йогою та стрибків на скакалці.

Нагадаємо, що фіксація рекорду України «Найбільша кількість людей, які одночасно займаються йогою», відбудеться 23 квітня.  Крім того, упродовж двох днів, 21 і 22 квітня, у Старій фортеці вранці проходитимуть заняття з йоги.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up