216 кам’янчан травмувалися минулого тижня

216 кам’янчан травмувалися минулого тижня
Фото з мережі Інтернет
  • З 10 по 17 грудня до травмпункту міської лікарні звернулося 216 мешканців через нещасні випадки. Серед них – 48 дітей

За даними травмпункту міської лікарні, 216 містян постраждали через нещасні випадки невиробничого характеру. 

Медики повідомляють, що провели 10 попередньо-хірургічних операцій і наклалм  78 гіпсів. Серед травмованих є шість осіб, які постраждали внаслідок криміналу і п’ять осіб - внаслідок ДТП. Протягом тижня до лікарні госпіталізували 17 громадян.

Як повідомляє прес-служба мерії, серед травмованих, одна особа отримала виробничу травму.

"Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення звертає увагу на правила поводження з електроприладами. Слідкуйте, за навантаженням на електромережу квартири чи будинку, уважно читайте інструкції з поводження та експлуатації обігрівачів та інших електроприладів. Запам’ятайте, одна іскра може стати причиною пожежі", йдеться у повідомленні.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up