Через ожеледицю у Кам'янці травмувалися майже 200 містян

Через ожеледицю у Кам'янці травмувалися майже 200 містян
Фото з мережі Інтернет
  • Про це повідомила прес-служба міської ради 

До травмпункту міської лікарні Кам'янця-Подільського, з 26 листопада по 3 грудня звернулися 197 містян, які постраждали внаслідок нещасних випадків. Серед них - 75 дітей.
Більшість травм кам’янчани отримали через сльоту і ожеледицю. Тим, хто отримали переломи наклали 59 гіпсів, а травмованим медики провели 10 попередньо-хірургічних операцій, до госпіталю потрапили 16 містян. Минулого тижня 8 осіб постраждали внаслідок криміналу, на щастя, ніхто не постраждав внаслідок ДТП.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up