Протягом минулого тижня травмувалися 200 кам’янчан

Протягом минулого тижня травмувалися 200 кам’янчан
Фото з мережі Інтернет
  • Порівняно з минулим тижнем травмованих містян побільшало, як серед дорослих, так і дітей

Медики травмпункту міської лікарні з 14 по 21 січня зареєстрували 200 травмованих кам’янчан. Усі постраждали внаслідок нещасних випадків, серед травмованих 41 дитина, повідомляє прес-служба мерії. 

Протягом тижня лікарі провели 7 попередньо-хірургічних операцій і наклали  58 гіпсів. Семеро містян постраждали вналідок бійок та іншого різновиду криміналу. Один кам’янчанин зламав ногу у ДТП, а до лікарні протягом тижня поклали 10 осіб.

0
0
1
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up