Скільки кам'янчан звернулися до травмпункту минулого тижня?

Скільки кам'янчан звернулися до травмпункту минулого тижня?
www.warnerorthopedics.com
  • Цього тижня медики зареєстрували більше травмованих, ніж минулого тижня

Медики травмпункту міської лікарні, минулого тижня, з 18 по 25 березня, зареєстрували 185 громадян, серед них 63 дітей. Усі постраждали внаслідок нещасних випадків.

Упродовж тижня лікарі провели 9 попередньо-хірургічних операцій та наклали 30 гіпсів. Як уточнює прес-служба мерії - 6 мешканців постраждали внаслідок різного роду криміналу, а 2 містян потрапили в ДТП. Госпіталізовано 11 осіб. 

Нагадаємо, що минулого тижня травмувалися 170 кам'янчан.

"Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертає увагу батьків на посилення уваги за поведінкою дітей під час весняних канікул, на дотримання заходів безпеки в побуті, в тому числі під час ігор у дворах, на дитячих майданчиках тощо.", йдеться у повідомленні прес-служби мерії.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up