В Україні кожний другий продукт підроблено

В Україні кожний другий продукт підроблено
  • Директор української Асоціації постачальників торговельних мереж заявив, що кожен другий продукт в Україні є контрафактним або фальсифікованим

"На сьогодні кожен другий продукт, який ми з вами бачимо в магазині або на ринку, є або контрафактним, або фальсифікованим. Природно, те ж саме потрапляє дітям на обіди або на сніданки в школи", - заявив в ефірі телеканалу "Київ" директор української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Як повідомляє інформаційне агентство УНН, йдеться про всі без винятку харчові продукти. Погіршення їх якості — це наслідок реформи.

"Просто в певних категоріях продуктів цей відсоток ще вищий. Якщо ми говоримо про більш дешеві продукти — там, може бути, нижче. Але, в середньому, кожен другий продукт є проблемним. І ці продукти доходять до дітей не тільки вдома, але і в школі, що погіршує рівень їх життя і здоров'я", - повідомив він.

За словами Олексія, у вересні 2014 року в Україні була зруйнована система захисту прав споживачів, санепідстанція, фітосанітарія, ветсанітарія. Це все призвело до того, що на сьогодні ми не маємо системного контролю.

 

Коментарі
keyboard_arrow_up