Фото дня: у Кам'янці відкрили сад скульптур

Фото дня: у Кам'янці відкрили сад скульптур
  • Сьогодні, 17 серпня, завершився десятиденний фестиваль "Поділля Woodcraft".
  • Семеро майстрів із різних куточків України працювали над творенням унікальних скульптур.
  • Як дерев'яні колоди перетворилися на справжні зразки мистецтва - бачили журналісти "20 хвилин".

Сім дерев'яних колод, семеро митців, натхнення від ремесла, десять днів - а результат - незрівнянні скульптури, що прославляють працю людську, надихаючи на нові звершення.

У Кам'янці - Подільському 17 серпня завершився дебютний фествиаль "Поділля Woodcraft". Працювали упродовж майже 10 днів над скультурами Андрій Кліщ та Сергій Кляпетура із Кам’янця - Подільського, Андрій Шевченко з Харкова, Богдан Гладкий представляє Івано - Франківськ, Олег Капусяк, котрий приїхав зі Львова, Степан Дутчин - майстер із Калуша, а Тарас Король, який завітав із Червонограда. І тепер кожен кам'янчанин та гість міста має змогу прогулятися у щойновідкритому саду скульптур. Знаходиться він на території ЖК " Нова Будова".

Уявіть лишень - ще з десять днів тому це було лише дерево, у яких тільки митець міг побачити обриси ремісників Поділля.


А тепер ці сім колод стали об'єктом сучасного мистецтва.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up