Звітний концерт Кам'янець-Подільського коледжу культури та мистецтв (ФОТО)

Звітний концерт Кам'янець-Подільського коледжу культури та мистецтв (ФОТО)
  • Сьогодні, 18 травня, у РЦКіМ «Розмай» відбувся концерт коледжу культури та мистецтв.
  • Виступали студенти та викладачі закладу.

Сьогодні, 18 травня, зал РЦКіМ «Розмай» був заповнений вщент. Присутні завітали на концерт коледжу культури та мистецтв. Глядачі прийшли у вишиванках, адже сьогодні усе місто відзначає день вишиванки. Та й це тільки додавало атмосфери заходу. Студенти та викладачі навчального закладу показували свої вміння танцю, співу та гри на музичних інструментах. Тема більшості виступів була присвячена українському фольклору та колориту.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up