Ціна на електрику з нового року зросте на 16,2%

Ціна на електрику з нового року зросте на 16,2%
Фото з мережі
  • Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у наступному році має в планах підвищити ціну електроенергії.
  • Зросте вартість на 16,2%.

Наступний рік готує чергове зростання цін на комуналку. У 2018 році в Україні планують підвищити ціну електроенергії. Про це повідомили у національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Підвищення має пройти у два етапи, - інформує видання “Українська правда”.

Таким чином, вже з 1 січня за електрику платитимемо на 9,5% більше. Чергове підвищення чекає з 1 квітня. Тоді вартість електроенергії підвищать ще на 6,1%.
 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up