Затвердили нову вартість холодного водопостачання

Затвердили нову вартість холодного водопостачання
  • Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг внесла зміни до тарифів на холодне водопостачання і водовідведення для усіх категорій споживачів.
  • Зміна вартості залежить вартості електричної енергії, ставок податків, вартості реагентів та збільшення розміру мінімальної заробітної плати з січня 2018 року.

Починаючи з 2011 року саме цьому державному органу належать повноваження щодо встановлення тарифів на послуги КП «Міськтепловоденергія», а також тарифів на газопостачання та електричну енергію.

Вартість на холодне водопостачання змінено. На це головним чином вплинули підвищення вартості електричної енергії, ставок податків, вартості реагентів та збільшення розміру мінімальної заробітної плати з січня 2018 року. Про це повідомляють у прес-службі КП “Міськтепловодоенергія”.

Постановою НКРЕКП №1575 від 28.12.2017 р. вартість холодного водопостачання без використання внутрішньобудинкових систем встановлено на рівні 10,55 грн./м3 (з ПДВ), водовідведення – 8,11 грн./м3 (з ПДВ).

Постановою НКРЕКП №1576 від 28.12.2017 р. тариф на холодне водопостачання з використанням внутрішньобудинкових систем становить 10,97 грн./м3, водовідведення – 8,53 грн./м3.

Відповідно до вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» до розрахунків тарифів не включені витрати на обслуговування (в тому числі, повірку) лічильників води, які знаходяться у власності споживачів.

В дію нові тарифи вступили вже зі вчора,  25.01.2018 р.

 

Коментарі
keyboard_arrow_up