Кам’янчан запрошують на кіноперегляд стрічки про бій під «Крутами»

Вже за декілька днів, 29-го січня, в Кам'янці-Подільському кінопоказ фільму про бій під станцією "Крути". Вхід – вільний.

Кам’янчан запрошують на кіноперегляд стрічки про бій під «Крутами»
Леонід Перфецький. Бій під Крутами. Акварель.

Початок кіносеансу запланований на 15.00 годину. Транслюватимуть фільм у приміщенні на 6-му поверсі в  будинку "Олівець", навпроти стадіону ім. Тонкочєєва, що по проспекту Грушевського, 46.

На перегляд стрічки може пройти кожен, хто хоче, адже вхід – вільний. Організовують показ ВГО «Сокіл» та ВО «Свобода». Кіно показуватимуть у Кам’янці – Подільському вперше!

Нагадаємо, 29-го січня 1918 року відбувся 5-годинний бій біля залізничної станції "Крути". Змагалися між собою 4-тисячний підрозділ російської Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном із київських курсантів і козаків «Вільного козацтва». Бій загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків. Наступного року країна відзначатиме соту річницю трагічних подій.

Коментарі

Рятувальники дістали тіло молодого чоловіка з каньйону і передали правоохоронним органам.

Кам’янець–Подільський вражає своєю давниною, причаровує своєю природою. Це місто, що надихає на створення прекрасного,...

У зв’язку з Днем міста в місцях проведення заходів буде перекрито і обмежено рух транспортних засобів.

Марка із зображенням кам'янецького замку в серії "Краса і велич України. Хмельницька область" художника Олександра Калмикова...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up