У Кам’янець із сольним концертом приїздить Ірина Федишин

У Кам’янець із сольним концертом приїздить Ірина Федишин
Ірина Федишин – українська поп-співача зі Львова. Композиції, що вона їх виконує, звучать рідною мовою. Львів’янка має економічну освіту, але фактично все життя займалася музикою.

Тож, 13 березня 2016 року Ірина Федишин завітає до Кам’янця – Подільського. Разом із шоу-балетом Х-ДЕНС організатори обіцяють яскраві емоції. Концерт відбудеться о 19.00 годині, у залі коледжу ПДАТУ. Вартість квитків коливається від 80 до 150 гривень. 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up