У Кам’янець із сольним концертом приїздить Ірина Федишин

У Кам’янець із сольним концертом приїздить Ірина Федишин
Ірина Федишин – українська поп-співача зі Львова. Композиції, що вона їх виконує, звучать рідною мовою. Львів’янка має економічну освіту, але фактично все життя займалася музикою.

Тож, 13 березня 2016 року Ірина Федишин завітає до Кам’янця – Подільського. Разом із шоу-балетом Х-ДЕНС організатори обіцяють яскраві емоції. Концерт відбудеться о 19.00 годині, у залі коледжу ПДАТУ. Вартість квитків коливається від 80 до 150 гривень. 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up