Заробляла на співчутті. Мешканка Кам’янеччини видурила понад 13 тисяч гривень

Заробляла на співчутті. Мешканка Кам’янеччини видурила понад 13 тисяч гривень
  • 36-річна жінка просила грошей на лікування хворої доньки.
  • Як виявилося згодом, її донька - здорова і лікування не потребує.
  • Проте шахрайці з Кам’янеччини вдалося таким чином видурити 13 тисяч гривень.
  • Жінка до кримінальної відповідальності уже притягувалась за подібні злочини.

Задля власного збагачення 36-річна мешканка Кам’янець - Подільського району жебракувала гроші. Казала, що вони ї потрібні для лікування хворої доньки. Таким чином назбирала вона вже 13 000 гривень. Поліцейські Городоцького відділу особу жебрачки встановили. Про це інформує начальник поліції Городоччини Роман Конюшко.

Як виявилось, донка жінки здорова - лікування не потребує. 36-річна шазрайка вже раніше притягувлась до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини.

Відкрито кримінальне провадження.Слідчі перевіряють причетність підозрюваної до аналогічних злочинів. Досудове розслідування триває.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up