«ФРІ»:перезавантаження. У Кам’янці молодь презентувала відкриття громадської організації

  • 12 ініціативних кам’янчан вирішили долучитися до відновлення активної роботи ГО «ФРІ».
  • Сьогодні, 21 лютого, молодь презентувала відкриття у Кам‘янці осередку однієї із найбільших організацій в Україні.
  • Тож, відтепер очікуйте на цікаві атракції від «фрі»-шників і у Кам’янці – Подільському.
«ФРІ»:перезавантаження. У Кам’янці молодь презентувала відкриття громадської організації

Людський розум здатен продукувати неймовірні ідеї. Подекуди самому їх дуже важко втілити в життя, реалізувати, аби вони були корисними суспільству. Але є такі люди, що на власній ініціативі можуть допомогти із організацією чи то вуличного театру, чи то міського квесту,  чи гри «Мафія».

«ФРІ» у Кам’янці – Подільському розпочинає свою діяльність вже від сьогодні, 21 лютого. Стартом стала презентація діяльності «фрі»-шників. Молодь поділилася планами, задумками та ідеями.

Наразі усередині кам’янецької «ФРІ» функціонує 3 підрозділи: медійний, освітній та HR (human resources). Але підрозділів може бути значно більше, залежно від того, чим хоче «фрі»-шник займатися.

«ФРІ» - це також можливість подорожувати Україною, в межах «фрі»-шних осередків, спілкування із активними та креативними людьми із різних міст.

Долучитися, до речі, до організації зможе кожен активний кам’янчанин, віком від 14 до 35 років.

Коментарі
13:14 Кам’янчанка стала жертвою псевдопрацівника банку 12:10 У Кам’янці відбудеться «Фортеця-фест-2018» 11:53 Кам'янчан запрошують на благодійну виставу для підтримки 8-річного Дениса Пастушка 10:33 Кам’янчанину, який затримав у своїй квартирі злодія, вручили відзнаку 21:14 В Україні очікується дощова погода. Прогноз на 24 травня у Кам’янці 17:00 На «тещиному язику» розпочали капітальний ремонт 16:50 У частині Кам’янця, 24 травня, буде відсутнє водопостачання 13:28 Антимонопольники вказали на бездіяльність виконкому Кам’янця 12:34 Фіктивна оренда квартири: 27-річний кам’янчанин став жертвою інтерент-шахрая 12:14 Автопробіг та пам’ятна молебень. Як у Кам’янці відзначають День героїв 10:56 Скільки кам’янчани відпочиватимуть на Трійцю 22:00 У Кам'янці сонячно та + 25. Погода на 23 травня 18:50 Суд встановив запобіжний захід заступнику начальнику кам’янецької поліції, якого піймали на хабарі

Внаслідок ремонтних робіт на тепломережах у частині Кам’янця буде відсутнє водопостачання.

В Україні буде три державних вихідних для святкування Трійці.

У Кам’янці чоловік перерахував гроші за зйом квартири шахраям.

Хмельницький антимонопольний комітет розглянув звернення кам'янчанина щодо діючих нормативів питного водопостачання у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up