25 грудня - вихідний. Українці відпочиватимуть ще один день на католицьке Різдво

25 грудня - вихідний. Українці відпочиватимуть ще один день на католицьке Різдво
  • Тепер усі прихожани католицької церкви можуть полегшено зітхнути - в Україні 25 грудня - вихідний.
  • Проте, аби не втрачати "баланс", 2 травня буде робочим днем.

Верховна Рада України сьогодні, 16 листопада, таки ухвалила закон «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» щодо святкових і неробочих днів» (№ 5496). Згідно нього 25 грудня - вихідний офіційно. Як інформує “УНІАН”, за це рішення проголосували 238 нардепів.

Настомість було запропоновано виключити 2 травня (День міжнародної солідарності трудящих) з переліку святкових та неробочих днів.

Нагадаємо, 13 листопада Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради зініціював законопроект, в якому йшлося, що католицьке Різдво (25 грудня) повинно бути вихідним, як і православне, що відзначається 7 січня.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up