5 листопада - День працівника соціальної сфери України

5 листопада - День працівника соціальної сфери України
  • Щороку у першу неділю листопада в Україні відзначають професійне свято - День працівника соцсфери.

Починаючи від 1999 року в Україні перша неділя листопада - професійне свято працівників соціальної сфери. Цьогоріч свято припало на 5 листопада.

День апостола Якова - 5 листопада. Люди вірили в те, що птахи 5 листопада можуть заспокоїти землю своїм співом. Саме тому здавна у цей день проводили різні обряди, щобзабезпечити хороший урожай наступного року.

Іменинники: Святослав, Ігор, Яків.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up