6 листопада в Києві запустили першу лінію метро

6 листопада в Києві запустили першу лінію метро
  • Рівно 57 років тому у Києві запустили першу лінію метро.

  • А ще сьогодні відзначають Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів.

Сьогодні київський метрополітен відзначає свою фактичну річнцю відкриття. 57 років тому 6 листопада було відкрито п`ятикілометрову дільниця Святошино-Броварської лінії з`єднала станції «Вокзальна», «Університет», «Хрещатик», «Арсенальна» та «Дніпро».

А ще 6 листопада - Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів.

Іменинники: Афанасій, Георгій. Олексій.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up