Де у Кам’янці 21 листопада не буде води?

Де у Кам’янці 21 листопада не буде води?
  • Мешканці будинків по вулиці Героїв Небесної Сотні (від проспекту Грушевського до вулиці Привокзальної) завтра, 21 листопада, залишаться без води.
  • Причина відсутності водопостачання - ремонтні роботи.

Через те, що наразі проводять ремонтні роботи завтра, 21 листопада, мешканці мікрорайону Черемушки залишаться без води. Про це повідомила прес-служба КП “Міськтепловодоенергія”.

Водопостачання буде відсутнє з 9 по12 годину в помешканнях по вулиці Героїв Небесної Сотні (від проспекту Грушевського до вулиці Привокзальної).

Тож, шановні кам’янчани, запасайтесь водою!

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up