“Декомунізація по-кам’янецьки”: перейменували 14 вулиць і 16 провулків (ІНФОГРАФІКА)

“Декомунізація по-кам’янецьки”: перейменували 14 вулиць і 16 провулків (ІНФОГРАФІКА)
  • Декомунізація в Україні не оминула й Кам’янець. Наразі перейменовано вже 14 вулиць та ще 16 провулків.

  • Журналісти “20 хвилин” підготували інфографіку й інтерактивну карту зі вже реалізованими перейменуваннями.

У 2015 році в Україні прийняли закон “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.  Від того часу в країні почали масово демонтовувати комуністичні пам’ятники, перейменовувати міста, вулиці, провулки. У Кам’янці - Подільському теж змінилось чимало. Та зміни найбільш відчутні у процесі перейменування об'єктів топоніміки. Журналісти “20 хвилин” спробували зібрати разом усі перейменовані станом на 9 листопада вулиці та провулки міста.

Перейменовані вулиці:

Наразі під питанням ще перейменування вулиці Суворова.

Перейменовані провулки:

В міському бюджеті передбачено 100 тисяч гривень на закупівлю та встановлення вказівників із новими назвами вулиць та провулків. До кінця року заплановано встановити нові вказівники на вулицях Миколи Гордійчука, Героїв Небсеної Сотні. Юрія Громового, Злагоди, Віктора Приходька Устима Кармалюка, Руслана Коношенка, Патріарха Мстислава, Князя Володимира. Про це йдеться у відповіді на запит журналістів “20 хвилин”.

А от зміни до голосового оповіщення назв зупинок в маршрутках Кам’янця заплановані на 2018 рік.

Інтерактивна карта:

0
1
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Фото дня: у Кам'янці відкрили сад скульптур Фото дня: у Кам'янці відкрили сад скульптур
Коментарі (1)
  • Буд Камянець

    Хороша робота !
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up