До Кам’янця з концертом завітає симфонічний оркестр обласної філармонії

До Кам’янця з концертом завітає симфонічний оркестр обласної філармонії
Фото з мережі
  • Нову програму під назвою “Контрасти” готує для кам’янчан Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії.
  • Насолоджуватись живою музикою можна вже 29 листопада.

Жива музика завжди надихає на творчість, мотивує бути успішним. Черпнути енергії кам’янчани зможуть вже 29 листопада.

В  РЦКіМ «Розмай» о 17:00 годині відбудеться концертна програма "КОНТРАСТИ" за участю Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії. Диригент - заслужений діяч мистецтв України Сергій Леонов. Солістка - заслужена артистка України - Олена Леонова.

Придбати квитки можна перед самим початком концерту. Вартість - 30 гривень.
 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up