Кам’янчан запрошують на “Живу бібліотеку”

Кам’янчан запрошують на “Живу бібліотеку”
  • “СД Платформа” уже не вперше у Кам’янці організовує “Живу бібліотеку”.
  • Вже завтра, 30 листопада, поспілкуватись у неофіційній атмосфері можна із мером міста.

“Жива бібліотека” - оригінальний формат зустрічей із відомими людьми та громадськістю. Тут немає офіціозу та формальностей. Приходять кам’янчани, яким цікаво послухати людей, які чогось в житті досягли.

Читайте також: Ярмак, “Jinjer”, “Space of variations”: у Кам’янці провели “Живу бібліотеку”

А вже завтра, 30 листопада, о 14:00 годині відбудеться зустріч з міським головою Михайлом Сімашкевичем та народним депутатом І скликання Сергієм Тимчуком у форматі "Живої бібліотеки".
Захід відбудеться у центральному корпусі КПНУ імені Івана Огієнка (читальний зал №2). Але попередньо слід обов’язково зареєструватись (посилання на форму реєстрації).  Дедлайн реєстрації - 29 листопада о 18:00 годині.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
keyboard_arrow_up