Коли кам’янецькі школярі підуть на весняні канікули?

Коли кам’янецькі школярі підуть на весняні канікули?
  • Для школярів Кам’янця весняні канікули розпочнуться з 23 березня.
  • Триватимуть канікули до 2 квітня включно.

Про це повідомляє управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради. У школярів на весняний відпочинок є 9 днів.

Значно довше дітвора, традиційно, відпочиватиму влітку. Цього року літні канікули розпочнуться 27 травня і триватимуть, звісно ж,  до 1 вересня.

Ці дати канікул є тільки рекомендованими Міністерством освіти. Остаточне рішення про терміни і тривалість канікул залишається за педрадою навчальних закладів.

Читайте також:

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Пошук підробітку у Кам’янці-Подільському: багато можливостей за декілька хвилин (Новини компаній) Пошук підробітку у Кам’янці-Подільському: багато можливостей за декілька хвилин (Новини компаній)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up