Коли кам’янецькі школярі підуть на весняні канікули?

Коли кам’янецькі школярі підуть на весняні канікули?
  • Для школярів Кам’янця весняні канікули розпочнуться з 23 березня.
  • Триватимуть канікули до 2 квітня включно.

Про це повідомляє управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради. У школярів на весняний відпочинок є 9 днів.

Значно довше дітвора, традиційно, відпочиватиму влітку. Цього року літні канікули розпочнуться 27 травня і триватимуть, звісно ж,  до 1 вересня.

Ці дати канікул є тільки рекомендованими Міністерством освіти. Остаточне рішення про терміни і тривалість канікул залишається за педрадою навчальних закладів.

Читайте також:

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up