Міський голова виконав перший пункт плану реалізації "Картки кам'янчанина"

Міський голова виконав перший пункт плану реалізації "Картки кам'янчанина"
Сьогодні, 8 лютого, міський голова Михайло Сімашкевич підписав меморандум, в якому йдеться про співпрацю з АТ «Ощадбанк». Мета такого співробітництва – практична реалізація проекту «Картка кам’янчанина».

Як повідомляють у прес-службі Кам’янець-Подільської міської ради, сьогоднішній процес підписання меморандуму – стартовий етап для запуску в дію картки кам’янчанина, проект якої подібний до картки жителя Львова. Житель міста, маючи таку картку, позбавиться потреби годинами вистоювати в черзі, аби виконати необхідну операцію. На пластиковий носій камянчанин зможе отримувати власну зарплату, стипендію, пенсію, накопичувати бонуси та знижки в торговельних мержах, аптеках.

За словами керівника АТ «Ощадбанк» у Кам’янці-Подільському Андрія Даньків, власник картки зможе контролювати усі дії стосовно пластикового носія у сервісі «Ощад24».Обіцяють й особливий дизайн картки, що надасть змогу, паралельно із корисними опціями носія, ще й популяризувати Кам’янець-Подільський в Україні та за її межами. За словами міського голови, зараз також ведуться перемовини стосовно підготувки старшого покоління до користування новими технологіями.

Коментарі
keyboard_arrow_up