Оприлюднили графіки руху кам'янецьких "нічних" маршруток

Оприлюднили графіки руху кам'янецьких "нічних" маршруток
З 9 лютого в Кам’янці на постійній основі пасажирів перевозитимуть «нічні» маршрутки. Автобуси №1, №4, №6 їздитимуть до 24.00.

Прес-центр Кам'янець-Подільської міської ради оприлюднив графік руху громадського транспорту, що курсуватиме в нічний період доби.

Нагадаємо, в результаті експерименту необхідності в Кам’янці «нічних» маршруток, вирішено запровадити нічні перевезення кам’янчан

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up