Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП-5 новин

Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП-5 новин
  • Що в Кам’янці відбулося упродовж минулого тижня – читайте у традиційному огляді новин від «20 хвилин».

У Кам’янці сьогодні, 3 липня, по вулиці Крип’якевича,3 об 11:00 відбулося відкриття першої в Україні біо-теплоелектростанції потужністю 45 МВт, що вироблятиме теплову та електричну енергію. Більше дивіться за посиланням.

Представникам Державної служби України із надзвичайних ситуацій (ДСНС) апеляційний суд Хмельницької області відмовив у виселенні кам’янчанина з приміщення, що належить державі. Детальніше за посиланням.

У Кам’янці 6 липня по проспекту Грушевського під мостом «Лань, що біжить» на скельний виступ каньйону річки Смотрич впала людина при спробі суїциду. Подробиці тут.

У Кам’янці працівники Держпраці та міської ради здійснили раптові відвідини без повідомлення роботодавців у закладах харчування та торгівлі.

У Кам’янці-Подільському з 30 червня по 1 липня проводився міжнародний турнір традиційної стрільби з лука «Кам’яна стріла».

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці У скільки обійдеться кам’янчанину букет квітів напередодні 1 вересня? У скільки обійдеться кам’янчанину букет квітів напередодні 1 вересня?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up