Скільки заробив Замковий міст для Кам’янця у червні?

Скільки заробив Замковий міст для Кам’янця у червні?
Фото з мережі Інтернет
  • Замковий міст у червні заробив для міського бюджету та на утримання музею більше 348 тисяч гривень.

Минулого місяці від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника отримано 348 425 гривень. Про це йдеться на сайті міськради.

Також на сайті зазначають, що частина цих коштів витрачена на обслуговування автоматизованих пунктів контролю руху автотранспорту через Замковий  міст. Залишок у розмірі 136 834 гривень буде спрямовано до бюджету Кам’янця, а також на утримання та ремонт об’єктів музею.

До речі, порівняно із червнем 2017 року сума надходжень від платного проїзду збільшилась на 21 650 гривень. А от у травні 2018 року міст заробив більше.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні У Кам’янці завершився театральний фестиваль “Комора” У Кам’янці завершився театральний фестиваль “Комора”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up