Те, що ви могли пропустити. ТОП-5 подій тижня у Кам’янці

Те, що ви могли пропустити. ТОП-5 подій тижня у Кам’янці
  • Завершальні етапи ремонтних робіт мосту на “тещиному язику”, кам’янецькі жартівники зняли рімейк на фільм “Один вдома”, офіційне відкриття головної ялинки міста…
  • Про ці та інші події, котрі мали місце у Кам’янці - Подільському цього тижня, дивіться в традиційному огляді новин від “20 хвилин”.

Понад 100 000 переглядів за лічені години зібрала короткометрівка, над якою попрацювали кам’янчани. “Наш формат” у тандемі з режисером Олександром Слободянюком відзняли гумористичну пародію на найріздвяніший фільм усіх часів “Один вдома”. Що із цього вийшло - дивіться самі (відео є у публікації)Одна із найбільш аварійних ділянок дороги на Хмельниччині - так званий “тещин язик”. Наразі роботи над ремонтом цієї дороги тривають, конкретно - розширюють міст через річку Мукша. Робота знаходиться на завершальному етапі.

 


У День Святого Миколая, 19 грудня, в Кам’янці - Подільському засяяла головна ялинка. Відтепер святковий настрій створюватиме 18-метрова ялинка і нагадуватиме, що Новий Рік - не за горами. Дивіться, який вигляд має головна ялинка Кам’янця та шукайте себе у світлинах з дня відкриття у публікації “20 хвилин”.


Майстри зі всієї України зібрались цим вікендом у Кам’янці - Подільському, аби потішити містян та гостей унікальними та креативними подарунками. Що цікавого пропонували кам’янчанам - бачили журналісти “20 хвилин”.

 


У Кам’янці - Подільському стартував ярмарок ялинок. Де їх придбати можна та за яку ціну - для вас дізнавались журналісти “20 хвилин”.

 

 

 


 

Коментарі
keyboard_arrow_up