ТОП-5 новин тижня у Кам’янці - Подільському, які варті уваги

  • Упродовж минулого тижня у Кам’янці - Подільському сталося чимало подій: закінчися фестиваль скульптури із дерева встановленням арт-саду,з’явилася новина, що відомий український письменник приїде до Кам’янця презентувати книгу, місто поступово готується до наймасштабнішого фестивалю.
  • Про це та інше - у підбірці новин за тиждень
     
ТОП-5 новин тижня у Кам’янці - Подільському, які варті уваги

 

Арт-фест “Respublica” щороку готує новинки для відвідувачів. Українські музичні легенди 90-х, урбан-сцена, точка, де музиканти роздаватимуть автографи. І це - далеко не весь список новинок, які готують організатори цьогоріч. Директор фестивалю розповів журналістам “20 хвилин” чого чекати від цьогорічної “Respublic-и”.

 


“Не озирайся і мовчи” - так називається нова книга відомого українського письменника Макса Кідрука. Письменник вирушить у тур 100 містами України, аби познайомити шанувальників із новим романом. До списку ввійшов і Кам’янець - Подільський.
Зустрітися із Максом Кідрук зможе кожен кам’янчанин вже 13 грудня.


Шахраї продовжують ловити на свої гачки кам’янчан, виманюючи у них гроші. Минулого тижня був видок - яскравий тому приклад. По той бік слухавки невідомий представився директором одного із фітнес-центрів і запевнив, що йому треба вирішити певні бухгалтерські питання. 29-річна жінка повірила йому на слово, але, як виявилося, віддала свої гроші шахраєві.
 


У місті поволі ремонтують внутрішньодворові проїзди. Журналісти “20 хвилин” з’ясовували,  скільки коштують Кам’янцеві такі ремонти. А ще - де ремонтуватимуть дворові проїзди цьогоріч. Детальніше - читайте за посиланням.


 


 

17 серпня завершився десятиденний фестиваль "Поділля Woodcraft". Семеро майстрів із різних куточків України працювали над творенням унікальних скульптур. Як дерев'яні колоди перетворилися на справжні зразки мистецтва - бачили журналісти "20 хвилин”.

Коментарі

Щорічно в Україні проходить акція “За чисте довкілля”. У Кам’янці-Подільському також будуть прибирати місто. Кам’янчан...

На засіданні виконавчого комітету погодили програму ремонту доріг, тротуарів та внутрішньодворових проїздів.

Зловмисник проник до квартири проник та обікрав підсобне приміщення кам’янчанина.

Синоптики прогнозують на вихідні потепління. У Кам’янці також очікується сонце та плюсова температура.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up