ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які ви могли пропустити

ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які ви могли пропустити
  • Минулий тиждень у Кам’янці був насичений подіями.
  • Про те, чим жило місто - дивіться в традиційному огляді новин тижня.

Кам’янчани знову пішли на шоу “Розсміши коміка”. І додому повернулись не з порожніми руками. Хлопці виграли 20 000 гривень. Жартували на буденні та актуальні теми, кепкували із танців Дмитра Комарова. Подивитись відео можна у публкації від “20 хвилин”.


У Кам’янці на пішохідному переході автівка збила дівчину. 20-річну кам’янчанку госпіталізували із численними травмами. більше про це - у матеріалі.

 

 


Минулого тижня у Кам’янці горів будинок. Зайнялось житло через коротке замикання електромережі. На щастя, ніхто не постраждав. Більше про це - у матеріалі.

 

 


Упродовж 2014-2015 років представник житлово-будівельного кооперативу реконструював втрачену історичну забудову в Кам’янці. Після завершення робіт він задекларував майже 2 тисячі квадратних метрів загальної площі введеного в експлуатацію об’єкта будівництва. Але не договору про пайову участь він не надав. Тепер змушений сплатити майже півмільйона гривень штрафу. Деталі - у публікації.У Кам’янці злодій обікрав школу. Заліз до приміщення і позабирав звідти інструмент. Про це та більше - за посиланням.


 

 
 

Коментарі
keyboard_arrow_up