У Кам'янці-Подільському відбулося літчитання "Сни Аурінії"

У Кам'янці-Подільському відбулося літчитання "Сни Аурінії"
  • Вчора, 20 травня, у внутрішньому дворику НІАЗ «Кам’янець» читали вірші та прозу.
  • Учасники заходу - автори-початківці, досвідчені письменники та поціновувачі літератури.

За легендою, щороку, у травні, скелі Кам'янця скидають золотаву вуаль з жовтих квітів. У нетрях каміння засинає квітка аурінія, яка бачить сни, зіткані з цікавих історій, оповідок, почутих ліричних рядків. А вчора, 20 травня, у рамках Дня міста їх слухали у внутрішнього дворику НІАЗ «Кам’янець». 


Свої вірші та прозу читали письменники не лише з Кам'янця. Завітали митці слова з Хмельницького, Вінниці, Тернопільщини.Наприкінці події кожен міг висловитися, скориставшись "вільним мікрофоном".

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО) Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО)
Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Де у Кам’янці не буде води? Де у Кам’янці не буде води?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up