У Кам'янці-Подільському відбулося літчитання "Сни Аурінії"

У Кам'янці-Подільському відбулося літчитання "Сни Аурінії"
  • Вчора, 20 травня, у внутрішньому дворику НІАЗ «Кам’янець» читали вірші та прозу.
  • Учасники заходу - автори-початківці, досвідчені письменники та поціновувачі літератури.

За легендою, щороку, у травні, скелі Кам'янця скидають золотаву вуаль з жовтих квітів. У нетрях каміння засинає квітка аурінія, яка бачить сни, зіткані з цікавих історій, оповідок, почутих ліричних рядків. А вчора, 20 травня, у рамках Дня міста їх слухали у внутрішнього дворику НІАЗ «Кам’янець». 


Свої вірші та прозу читали письменники не лише з Кам'янця. Завітали митці слова з Хмельницького, Вінниці, Тернопільщини.Наприкінці події кожен міг висловитися, скориставшись "вільним мікрофоном".

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up