У Кам’янці у суботу відбудеться прощання із загиблим у 2014 році Героєм АТО

У Кам’янці у суботу відбудеться прощання із загиблим у 2014 році Героєм АТО
  • Едуард Слободян - боєць АТО із Кам’янеччини, якого не могли віднайти три роки.
  • Експертиза ДНК ідентифікувала тіло загиблого.
  • Чоловіка поховають на алеї Слави у Кам’янці.
     

Молодшого сержанта 80-ї бригади Едуарда Слободяна, який загинув в бою в районі села Цвітні Піски Луганської області 5 вересня 2014 року, проведуть в останню путь в суботу о 12:00 на алеї Слави. Про це повідомляє Поділля-Центр. Прощання відбудеться в будинку офіцерів з 11.00 до 12.00. 

Нагадаємо, Едуард Геннадійович Слободян молодший сержант 80-ї бригади, якого вважали три з половиною роки зниклим безвісти, встановлений за експертизою ДНК. Чоловік народився 29 травня 1986 року в селі Гринчук Кам'янець-Подільського району Хмельницької області. Мобілізований 1 серпня 2014 року, після навчання на Яворівському полігоні був доставлений на Луганщину. 5 вересня був його перший бій, у якому чоловік героїчно загинув.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
keyboard_arrow_up