У Кам’янці у суботу відбудеться прощання із загиблим у 2014 році Героєм АТО

У Кам’янці у суботу відбудеться прощання із загиблим у 2014 році Героєм АТО
  • Едуард Слободян - боєць АТО із Кам’янеччини, якого не могли віднайти три роки.
  • Експертиза ДНК ідентифікувала тіло загиблого.
  • Чоловіка поховають на алеї Слави у Кам’янці.
     

Молодшого сержанта 80-ї бригади Едуарда Слободяна, який загинув в бою в районі села Цвітні Піски Луганської області 5 вересня 2014 року, проведуть в останню путь в суботу о 12:00 на алеї Слави. Про це повідомляє Поділля-Центр. Прощання відбудеться в будинку офіцерів з 11.00 до 12.00. 

Нагадаємо, Едуард Геннадійович Слободян молодший сержант 80-ї бригади, якого вважали три з половиною роки зниклим безвісти, встановлений за експертизою ДНК. Чоловік народився 29 травня 1986 року в селі Гринчук Кам'янець-Подільського району Хмельницької області. Мобілізований 1 серпня 2014 року, після навчання на Яворівському полігоні був доставлений на Луганщину. 5 вересня був його перший бій, у якому чоловік героїчно загинув.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестивальний грудень. Чому варто приїхати до Кам’янця взимку? Фестивальний грудень. Чому варто приїхати до Кам’янця взимку?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up