У Кам’янці відбудеться форум «Ініціативна молодь 2017»

У Кам’янці відбудеться форум «Ініціативна молодь 2017»
 • Вже вп’яте у Кам’янці - Подільському пройде форум громадських організацій, об'єднань та активістів "Ініціативна молодь 2017".
 • Свою діяльність представлять на загал 12 громадських організацій.

Кожного року, починаючи з 2013-го, у Кам’яці - Поділськьмому проходить форум «Ініціативна молодь». Цього року захід відбудеться 23 вересня. Пройде подія у рамках культурного форуму "Кам'яний острів".

Мета такого заходу - можливість поділитись ідеями проектів, а також знайти однодумців та розповісти про діяльність організації.   

Які  громадські організації готують презентації?

 1. ВГО «Поруч»;

 2. Кам’янець-Подільський місцевий осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив»;

 3. Громадська організація «Театральний простір»;

 4. СД_Платформа Кам’янець-Подільський;

 5. Міжнародний рух спільнот «Віра і Світло»;

 6. Громадська організація "Чисті Схили";

 7. Центр правової аналітики та адвокації «Open Community»;

 8. Громадська організація «Асоціація юристів м. Кам’янця-Подільського»;

 9. "Фонд громадської дипломатії";

 10. Кам’янець-Подільська Станиця «ПЛАСТ»;

 11. Громадська організація «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів»»;

 12. Громадське об’єднання «Ініціатива і Розвиток».

Також у гості «Ініціативної молоді»  завітає студентський рух «Шоста Влада» (суспільно-політичне об’єднання, що ставить собі на меті надання ваги голосу найбільш активній частині громадянського суспільство України, а саме студентам і молоді). Минулого року, якщо пригадуєте,  досвідом поділився відомий Хмельницький активіст Степан Кушнір (ХМКР та АСТАР). Відбудуться повторні презентації кращих проектів в рамках конкурсу програм.

Тож , 23 вересня, у Ратуші. Початок об 11. 00 годині. Хто ще не встиг зареєструватися - пишіть організатору:  AndriyZayets@outlook.com

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

14:25 Школа Камянця-Подільського отримає головний приз за участь у проекті “ZERO WASTE SChOOL” 14:07 Вчора Кам'янець-Подільський долучився до акції «Хода за свободу» 13:25 Поліція Кам’янця затримала злодія 13:01 "Мистецькі грані" - стартувала виставка кам'янецьких викладачів-художників Від читача 19:31 Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, як інститут захисту права на здійснення державної реєстрації 12:36 Кам’янчанин не водитиме 10 років і сплатить більше 40 тисяч штрафу 12:26 Більше одного мільйона гривень пішло на оснащення перших класів Кам'янця 09:36 Педагоги України розглядають питання освіти у Кам’янці-Подільському 16:58 Зміни в умовах перевезення пасажирів, меморіал "Присязі 1919" - про рішення виконавчого комітету Кам’янця 16:52 Кам'янчани знайшли тіло чоловіка 16:36 У Кам’янець-Подільському районі горів нежитловий будинок 16:10 У Кам'янці стартував четвертий театральний фестиваль "Комора"
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up