У Кам’янці відбувся урочистий вечір, присвячений 500-річчю Реформації

У Кам’янці відбувся урочистий вечір, присвячений 500-річчю Реформації
  • Актова зала коледжу ПДАТУ 12 листопада була забита вщент.
  • Послухати “живої” музики та стати частиною урочистого вечора виявилося чимало охочих.

Сьогодні, 12 листопада, в актовій залі коледжу ПДАТУ відбувся урочистий вечір з нагоди 500-річчя Реформації. Спеціально запрошеним  гостем на вечорі був “Gospel Symphony Orchestra” - симфонічний оркестр, що брав участь у всеукраїнському святі подяки на Хрещатику в Києві. Цей оркестр - збірна музикантів - християн із Києва.

А під акомпанемент мелодій оркестру композиції виконував об’єднаний хор представників євангельських, протестантських церков міста. Загалом одночасно на сцені було понад сто музикантів.

Охочих послухати живої музики виявилося чимало - зала коледжу була заповнена вщент.

На подію завітали і представники  євангельських, протестантських церков, і представники місцевої влади, і просто прихильники “живої” музики. Адже не щодня до Кам’янця - Подільського приїздить оркестр.

Окрім виступу оркестру на урочистому вечорі був і виступ естрадних виконавців, духовенства та поважних гостей. Зокрема й презентували виставку Реформації.

Мер Кам’янця Сімашкевич Михайло нагородив відзнакою «Честь і шана» радника Президента Союзу Церков Євангельських християн-баптистів Миколу Каспрова і відзнаками міського голови «За заслуги перед міською громадою» - єпископа Церкви Християн віри Євангельської п’ятидесятників Хмельниччини Ростислава Мураху. Також нагородили голову Кам’янець-Подільської координаційної ради R500 Олександра Вершигору і голову Кам’янець-Подільського оргкомітету з підготовки та відзначення 500-річчя Реформації Валерія Каспрова

До слова, 2017 рік проголошено роком Реформації. Адже 31 жовтня 500 років тому Мартін Лютер прибив 95 тез до брами собору у Віттенберзі.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up